Zwroty i reklamacje

Towar podlega zwrotowi do 14 dni od momentu jego otrzymania. Zwracany lub wymieniany towar powinien być kompletny i nie może nosić śladów użytkowania.

W celu dokonania zwrotu towaru prosimy wypełnić formularz zwrotu (format doc) (format pdf), zawierający oświadczenie o odstąpieniu od umowy i wysłać go na własny koszt razem z towarem na niżej podany adres:

Amtec F.P.H.
ul. Chełmońskiego 10
51-630 Wrocław

Zwrot należności obejmuje wartość odsyłanego towaru, zwrotowi nie podlegają koszty dostawy. Zwrot należności za odesłany produkt nastąpi w ciągu 14 dni kalendarzowych od momentu otrzymania przez sklep kompletnej przesyłki z towarem nienoszącym śladów użytkowania. Zwrot będzie dokonany przelewem na rachunek wskazany przez klienta w formularzu zwrotu.

Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji w przypadku stwierdzenia w dostarczonym towarze: wad fabrycznych lub niezgodności towaru z towarem zawartym w zamówieniu. W takim przypadku prosimy o odesłanie towaru przesyłką pocztową ekonomiczną na adres sklepu:

Amtec F.P.H.
ul. Chełmońskiego 10
51-630 Wrocław

Do odesłanego towaru prosimy załączyć dowód zakupu oraz informacje o reklamacji. Sklep nie przyjmuje przesyłek wysłanych za pobraniem.

Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez sklep przesyłki z reklamowanym towarem. W przypadku uznania reklamacji towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeżeli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasu towaru), sklep zwróci klientowi równowartość ceny towaru lub zoferuje mu inne, dostępne towary do wyboru.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *