Prezent dla gitarzysty – poradnik

Gitarzyści to dosyć wybredna grupa docelowa. Wiemy to, współpracujemy z nimi na co dzień. Jeżeli chodzi o ich hobby to lubią tylko najlepsze rozwiązania w ich zasięgu i zawsze celują wyżej. Rzemieślnicze gitary wykonane z najdroższych drewien, wzmacniacze lampowe wyposażone w kapryśne lampy elektronowe, ale czego się nie robi dla brzmienia. Właśnie dlatego znalezienie prezentu dla gitarzysty nie należy do najłatwiejszych.

Proponujemy coś, co gitarzyści często pomijają w swoich poszukiwaniach sprzętowych. Mały drobiazg, a tak ważny w kreowaniu swojego brzmienia i wizerunku. Ekskluzywne kostki gitarowe to idealny prezent dla fana gitar. Mają niesamowity wygląd, ciekawe brzmienie i posiadają fantastyczną wartość kolekcjonerską. Czy ktoś z gitarowej braci posiada już kostkę z kości, rogu, szlachetnych kamieni lub chociaż drewna? Wątpimy.

Poniższe propozycje powstały na podstawie obserwacji wielu gitarzystów. Są to produkty które budzą zainteresowanie, a często znajdują się w stałym arsenale gitarzystów (szczególnie te drewniane).

Jeżeli chcesz wybrać opcję praktyczną, nie możesz trafić lepiej. Drewniane kostki to wybór wielu profesjonalnych gitarzystów. Posiadają swoje unikalne, ciepłe i bogate brzmienie. Szczególnie dobrze nadają się dla gitarzystów akustycznych oraz grających nieco lżejsze rodzaje muzyki. Są też idealnym uzupełnieniem drewnianej gitary. Nie wiesz jaki rodzaj drewna wybrać? Zaufaj nam i kup jeden z gotowych zestawów.

Chcesz zaszokować obadrowanego? Wybierz coś z kości lub rogu bawoła. Jest to bardzo ciekawy materiał, dosyć neutralny brzmieniowo jednak znacząco różny od tradycyjnej plastikowej kostki. Kostki z kości są praktycznie niezniszczalne przy normalnym użytkowaniu, także masz pewność że Twój prezent posłuży lata.

Jeżeli cenisz sobie piękno, elegancję, unikalność oraz walory kolekcjonerskie to nie dało się lepiej trafić. Kostki wykonane z drogich kamieni i minerałów będą doskonałym prezentem, który nie tylko pozwoli na odkrycie nowych brzmień, ale również zapadnie w pamięci jako coś wyjątkowego i wyszukanego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *